Ciało

Masaż refleksologiczny stóp

Masaż refleksologiczny stóp inaczej refleksologia stóp to terapia polegająca na uciskaniu określonych punktów, zwanych receptorami. Każdy organ w ciele ma na stopie miejsce, któremu odpowiada. Kiedy stymulowane są punkty na stopie w całym ciele zachodzi proces terapeutyczny, w narządach i układach pojawia się harmonia, usuwane są toksyny. Zmiana zachodzi zarówno w ciele fizycznym jak i w duchowym. Wszelkie procesy leczenia są dziełem samego organizmu – ja je tylko uaktywniam i stymuluje do działania. Energia normalizuje się. Pierwszym etapem jest rozluźnienie mięśni i stawów. Relaks w tkankach jest równie ważny co sama stymulacja. W drugim uciskane są punkty refleksologiczne, trzeci etap to masaż relaksacyjny z użyciem aromaterapeutycznych olejków, specjalnie dobranych do Twoich preferencji i potrzeb.

 

W czym m.in. może pomóc refleksologia stóp:

Biorezonans NLS Bioplasm

Biorezonans BIOPLASM to nowoczesny sposób diagnozowania leczenia chorób. Za pomocą urządzenia możesz przeskanować swoje ciało i poznać stan i kondycję swojego organizmu. Bioplasm NLS pozwala na analizę komórek, organów, stanów patologicznych, stanów emocjonalnych, oznaczyć grupę krwi. Możesz sprawdzić stan czakr – głównych centrów energetycznych oraz merydianów. Jeśli podejrzewasz, obecność mikroorganizmów i pasożytów w swoim organizmie i chcesz się ich skutecznie pozbyć ta metoda jest dla Ciebie. Doskonała analiza dla alergików – wskazuje alergeny i dokonuje analizy żywności. Biorezonas Bioplasm pozwala Ci na terapię właściwymi częstotliwościami w celu przywrócenia równowagi w całym organizmie, dobrać odpowiednie preparaty dedykowane dla Ciebie.

Presoterapia

Presoterapia to inaczej drenaż limfatyczny wykonywany za pomocą specjalnego 24 komorowego kombinezonu zakładanego na różne części ciała- ręce, nogi, brzuch. Mankiety kolejno wypełniane są powietrzem i uciskają odpowiednie partie ciała. Wypełnione powietrzem komory mankietu, wywołują miejscowy ucisk na ciało, dzięki czemu limfa zaczyna się przemieszczać. Bardzo ważna jest kolejność napełniania komór – od palców stopy do pachwiny. Dzięki temu limfa może odpływać z miejsc objętych zastojami w kierunku węzłów chłonnych, gdzie zostanie przefiltrowana i uwolniona.

 

W czym może pomóc Ci presoterapia: