O mnie

Witaj. Nazywam się Kasia Paciejewska i tworzę miejsce BoSo Terapie Naturalne

BOdy  & SOul

Pomagam zmienić Twoje życie przy wykorzystaniu hipnoterapii i pracy z ciałem.

 

W czym mogę Ci pomóc

Życie jest podróżą a ja uwielbiam podróże do wnętrza człowieka.

 

Każdy z nas nosi w sobie coś magicznego, nieodgadnionego co powoduje, że jest wyjątkowy, fascynujący. Zgłębianie tajników podświadomości pomoc w odnajdywaniu siebie, zamknięcie tego co zostało z przeszłości to moja misja.

Poznajmy się

Rozgość się wygodnie w mojej przestrzeni, która z chwilą wejścia na stronę czy do gabinetu staje się wspólnym miejscem pełnym zaufania i dyskrecji. Ile razy szukałeś skutecznego terapeuty? Ile terapii masz za sobą? Ile wewnętrznej walki? Co kryje się w Twojej duszy? Może jest coś czego nie powiedziałeś nigdy?

Cieszę się że na nadal szukasz. Tu możesz odnaleźć najważniejszą osobę – siebie.

Jeśli jest coś co sprawia, że nie umiesz się cieszyć, brak Ci radości życia, masz uczucie że jesteś za szybą a wszystko toczy się poza Tobą, Twoje ciało fizyczne cierpi. Zapraszam Cię do wspólnej podróży, której Ty jesteś przewodnikiem. Podążając za Tobą w pięknej transformacji, kieruję się zasadą wsparcia, miłości i zaufania. Wszystko jest możliwe kiedy otwiera się przestrzeń serca i duszy. Zmiana zaczyna się od Ciebie. Jeśli jesteś gotowy czas wypłynąć na szerokie wody, poczuć pełnię życia, poczuć siebie.

Kim jestem?

Jestem psychotronikiem z wieloletnim doświadczeniem, Certyfikowanym Masterem Hipnoterapii. Trudne zdarzenia z mojego życia stały się drogowskazem dla całej praktyki. Pracuję łącząc wiele metod i umiejętności – od hipnoterapii , przepływu energii Reiki, Soul Body Fusion®️ po pracę z ciałem. Kiedy choruje dusza choruje też ciało. Kiedy emocje mocno zakotwiczone są w ciele potrzebna jest praktyka manualna.

Głównym narzędziem pracy jaki wykorzystuję jest hipnoza. To niesamowity klucz do otwarcia duszy. Piękna podróż w głąb każdej osoby, za którą podążam, aby uwolnić przeszłość i z odwagą wyjść ku przyszłości. Pomagam odnaleźć drzemiące w Tobie potencjały.

Każda osoba jest inna i tylko ustalenie wspólnej drogi może być gwarancją skuteczności wykorzystywanych przeze mnie metod.  Twoja dusza wie.

Ciepło, zaufanie, empatia, to cechy, które towarzyszą mi w codziennej pracy.

Intencji może być znacznie więcej. Ja podążam za Tobą i Twoimi potrzebami, w procesie głębokiej transformacji, w przyjemnym stanie transu/hipnozy.

Ja prywatnie

Kocham morze i to jest moje miejsce mocy. Tam się regeneruję, ładuję akumulatory, uciekam kiedy potrzebuję oddechu. Ciepły piasek, bezkres morza , szum fal to wszystko sprawia, że unoszę się wysoko niczym ptak. Gabinet BOSO który stworzyłam jest namiastką morza w centralnej Polsce.

Uwielbiam medytować, chodzić boso po trawie – nawet zimą po śniegu, morsować w lodowatej wodzie w przeręblu. Regeneruję się  w piramidzie radiestezyjnej, wystarcza 30 min. Wierze ,że intencje spełniają się kiedy jesteśmy na to gotowi.

Jestem mamą trójki dzieci. Mam za sobą poród naturalny i dwa cesarskie cięcia. Wiem czym jest depresja poporodowa i jak sobie z nią poradzić. Teraz uczę inne mamy miłości do siebie i dziecka. Pomagam przygotować się do porodu i macierzyństwa.

Pokonałam anoreksję i od ponad 20 lat jestem zdrowa –  z powodzeniem pomagam osobom, którym ta choroba zabiera życie.

Proces

Jesteś kreatorem swojej zmiany

Umów się na bezpłatną konsultację – wybierz metodę dla siebie – doświadczaj zmiany – żyj w pełni

Zmiana życia to nieustanna kreacja. Doświadczanie siebie, uwalnianie przeszłości może nie jest łatwe ale kiedy przejdziesz tą drogę odnajdziesz spokój. Na końcu tej drogi jesteś Ty – wolny, pełen harmonii w duszy i w ciele. Zauważ jak istotne jest poczuć siebie, zostawić ból mentalny i fizyczny. Wszystko jest możliwe dzięki Tobie, bez Twojego zaangażowania nic się nie zmieni.

Moje metody

Metodę , którą pracujemy wybieramy wspólnie podczas bezpłatnej konsultacji (odnośnik – bezpłana konsultacja)

Możesz zdecydować, czy wolisz pracować w magicznym miejscu mojego gabinetu (odnośnik – moje miejsce) czy online (hipnoterapia, reiki, Soul Body Fusion®). Efekt terapeutyczny w obu przypadkach jest taki sam.

Poznaj moje metody

BOdy

Masaż refleksologiczny stóp
Biorezonans NLS Bioplasm
Presoterapia
Analiza składu ciała

Soul

Hipnoterapia
Soul Body Fusion®

Efekt terapeutyczny jest taki sam niezależnie czy wybierzesz mój gabinet czy sesje online.

Moje certyfikaty

Ci którzy mi zaufali